×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۳ بهمن - ۱۴۰۱  
false
true
ترفند جدید رسانه‌های مرتبط با دشمن!!!

آیا امواج مصنوعی رسانه‌های وابسته به تفکر غربی را رصد می‌کنید؟!

تا دیروز می‌گفتند؛ جمهوری اسلامی باید از احمد مسعود حمایت کند و با طالبان بجنگد!!

☑️ با عدم دستیابی به طرح اول و راه‌اندازی یک جنگ فرسایشی بین دو کشور همسایه، اکنون‌ ترفند جدیدی راه انداخته‌اند:
۱️⃣ ایران هراسی در افغانستان ! و افغانی هراسی در ایران !

۲️⃣ همزمان با موج‌های رسانه‌ای در فضای مجازی ایران و موازی با آن در افغانستان، سیاست ایجاد نفرت را در بین مردم، پیگیری می‌کنند و با بازنشر کلیپ‌های سالهای گذشته در تیراژ بالا احساسات و عواطف مردمی را دچار تحریک کرده و قصد ایجاد تنش در هر دو کشور را دارند. کلیپ‌هایی مبنی بر ظلم و ستم ایرانیان بر افغانستانی‌ها را در شهرهای افغانستان پخش می‌کنند تا احساسات ملت افغانستان را علیه ایرانیان برانگیزانند. و بالعکس در ایران، کلیپ‌هایی از جرایم و بزه‌کاری‌های افغانستانی‌ها را پخش می‌کنند تا احساسات مردم ایران را علیه مهاجرین افغانستانی تحریک کنند. در اکثر موارد این کلیپ‌ها و متن و عکس‌ها مربوط به چند سال گذشته بوده و امروزه به صورت گسترده در حال بازنشر است.

🤔مردم فهیم و آگاه ایران، و مهاجرین بصیر افغانستان، عراق و پاکستان، هوشیار باشید که نیروهای اطلاعاتی و امنیتی آمریکا و انگلیس که چند ماهی است از افغانستان خارج شده‌اند در پی ناکامی در تحولات منطقه و حوزه شرق، به ویژه در قضایای افغانستان، پاکستان و عراق، در تلاشند که میان مردم و حاکمان این کشورها اختلاف افکنی و از اتحاد و انسجام اینها جلوگیری کنند.

✅ به هوش باشید و مراقب که دشمن از طریق نظامی و سیاسی حریف شما نشده است و از طریق جنگ رسانه و ایجاد تفرقه قصد دارد این منطقه را دچار آشوب و ناامنی کند.

✅ امید است که مردم شریف و مومن این کشورهای همسایه، با آگاهی و بصیرت بالای خود، دشمنان این منطقه را دچار یأس و ناامیدی کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true