×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۷ مهر - ۱۴۰۰  
false
true
نیروی هوایی، بر اساس گام دوم انقلاب گام‌های زیادی برداشته است

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: ما در راستای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب گام‌های را برداشتیم و بر اساس تأکیدات فرماندهی کل ارتش یکی از وظایف ما اجرای کردن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

خبرگزاری میزان – بنا به اعلام آجا، امیر «عزیز نصیرزاده»، در مراسم رونمایی از سامانه ارزیابی عملکرد نهاجا ضمن ارائه گزارشی از توان رزمی نیروی هوایی و خدمت رسانی کادر درمانی این نیرو در نقاط مختلف کشور به بیماران کرونایی، در خصوص اهمیت سامانه ارزیابی عملکرد افسران نهاجا، گفت: سامانه کانون ارزیابی و رشد افسران نهاجا بر اساس نظرات فرماندهی کل ارتش تهیه شده است و حضور امیر موسوی در مراسم امروز نشان دهنده اهمیت این موضوع است.

فرمانده نهاجا ادامه داد: ما در راستای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب گام‌های را برداشتیم و بر اساس تأکیدات فرماندهی کل ارتش یکی از وظایف ما اجرای کردن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است، بر همین اساس تمامی برنامه‌های آموزشی و تربیتی در نیروی هوایی بر اساس بیانیه گام دوم تدوین و تطبیق داده شده است.

وی تصریح کرد: ما در نیروی هوایی به دنبال نهادینه کردن و کانالیزه کردن اقدامات و برنامه‌های خود بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هستیم بر همین اساس کمیته‌ای را به‌عنوان مشاورین نخبه فرمانده نیروی هوایی ایجاد کرده‌ایم و بر اساس اصول خاص افراد نخبه و جوان در پایگاه‌های مختلف شناسایی و به این کانون شده اند.

نصیرزاده با اشاره به تشکیل کمیته نخبگان فنی در نیروی هوایی، افزود: بر اساس همین هر جوان نخبه، دانشمند و متخصصی که داشته باشیم شرایطی برایش فراهم شده تا نظر خود را اعلام کند، این روند نتایج خوبی برای نیروی هوایی ارتش داشته و تاکنون توانسته‌ایم ایده‌های بسیار خوبی را جمع آوری و بر اساس آن تجهیزات و توانمندی‌هایی را تولید کرده‌ایم.

وی اعزام افسران به دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش را یکی دیگر از اقدامات در راستای ارتقاء دانش و توانمندی افسران نیروی هوایی دانست و گفت: ما تلاش داریم تا این افسران جوان که دوره‌های آموزشی را در دانشگاه دافوس طی کرده‌اند در رده‌های مختلف مدیریتی استفاده کنیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش ادامه داد: میانگین سنوات خدمتی فرماندهان و معاونین طی سال‌های گذشته به زیر ۳۰ سال معدل سنوات خدمتی رسیده است.

نصیر زاده تربیت فرماندهان توانمند جوان و شایسته را یکی از وظایف نیروی هوایی ارتش دانست و اضافه کرد: در این مدت تلاش کرده‌ایم تا بر اساس اصول و تدابیر فرماندهی کل ارتش این اقدام در دستور کار داشته باشیم که خوشبختانه توانستیم به نتایج بسیار خوبی برسیم.

وی توجه به مسائل فرهنگی را یکی دیگر از اولویت‌های نیروی هوایی برشمرد و اظهار داشت: در سال‌های اخیر تلاش کرده‌ایم بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توجه ویژه‌ای به امور فرهنگی و تربیت فرهنگی نیرو‌ها داشته باشیم

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true